Začínáme podnikat

Zahájení vlastního podnikání může být vzrušující a obohacující zkušenost. Může nabídnout řadu výhod, jako je být svým vlastním šéfem, nastavit si vlastní pracovní dobu a dělat něco, co vás baví. Ale stát se úspěšným podnikatelem vyžaduje plánování, kreativitu a flexibilitu.

Výhody aneb co v tomto programu získáte?

  • 4 x 90 min. koučinkové sezení.
  • Najdeme příležitost v tom, co vás skutečně baví a naplňuje. Vaše nadšení pro práci může být i vaší největší konkurenční výhodou.
  • Najdeme způsob jak se odlišit. Produktem, marketingem, ale klidně jen svým přístupem a pojetím služeb.
  • Inspirujeme se u konkurence a pokusíme se vychytat její chyby. Mnohdy to ona udělat nemůže.
  • Naučíme se pravidla komunikace win-win.
  • Řekneme si jak funguje Work-Life Balance.

Rozhodli jste se opustit jistotu zaměstnání a vydat se na dráhu živnostníka, nebo zakládáte vlastní firmu? Pak počítejte s tím, že kromě vysněné práce budete muset zvládnout řadu dalších dovedností v oblastech, které jsou důležité pro úspěch vašeho podnikání – od financí přes obchod a komunikaci až po umění být sám sobě šéfem.

Schopnost dobré komunikace vám bude otevírat dveře, pomůže vám navázat kontakty a získat nové zakázky. Víte, že úspěch obchodního rozhovoru spočívá zejména na schopnosti klást správné otázky? Víte, co se chcete od svého zákazníka dozvědět a dokážete zjistit, jaké jsou jeho potřeby?

Rozjezd vlastní živnosti rozhodně není jednoduchá záležitost a stresu z návalu úkolů se nejspíš nevyhnete. Můžete však předejít tomu, aby vám pracovní záležitosti zcela přerostly přes hlavu. Pravidla Work-Life Balance opravdu fungují. Je to způsob, jak se stát spokojenějším a výkonnějším. Naučte se zacházet se svým časem, rozpoznat důležité a nedůležité úkoly, zvládat stres i konflikty a pracovat s vlastní energií. Usnadní vám to nejen podnikatelské začátky!